Rent office Engeldamm 64b_1-1Rent office Engeldamm 64b_2-2Rent office Engeldamm 64b_3-3Rent office Engeldamm 64b_4-4Rent office Engeldamm 64b_5-5Rent office Engeldamm 64b_6-6Rent office Engeldamm 64b_7-7Rent office Engeldamm 64b_8-8Rent office Engeldamm 64b_9-9Rent office Engeldamm 64b_10-10previousnext

Engeldamm 64b

Engeldamm 64b, Berlin 10179
Ευχαριστούμε!

Επιχειρηματικό κέντρο «Engeldamm 64b»

Γραφεία: 7·Εμβαδόν: 56–530 τ.μ.2·Τιμή ανά μήνα: 1 550–15 400 €

Χρειάζεστε προσφορά για αυτό το κτίριο; Θα στείλουμε διαθέσιμα γραφεία, τιμές και όρους εντός 24 ωρών. Δωρεάν για ενοικιαστές, χωρίς προμήθεια.
Λάβετε επιλογή γραφείων

Ενοικίαση γραφείων

Εμβαδόν, τ.μ.2Όροφος Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά μήνα/τ.μ.2 Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων Κόστος στάθμευσης
56 3 27 - $ 1549 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
118 3 22 - $ 2700 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
162 3 28 - $ 4680 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
228 3 27 - $ 6299 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
320 3 27 - $ 8800 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
410 3 29 - $ 12199 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
530 3 29 - $ 15400 ₽€ Κατόπιν αιτήματος
Εμβαδόν:
56 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 1549 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.256
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 27
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 1549 ₽€
Εμβαδόν:
118 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 2700 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2118
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 22
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 2700 ₽€
Εμβαδόν:
162 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 4680 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2162
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 28
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 4680 ₽€
Εμβαδόν:
228 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 6299 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2228
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 27
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 6299 ₽€
Εμβαδόν:
320 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 8800 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2320
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 27
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 8800 ₽€
Εμβαδόν:
410 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 12199 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2410
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 29
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 12199 ₽€
Εμβαδόν:
530 τ.μ.2
Τιμή ανά μήνα:
$ 15400 ₽€
Εμβαδόν, τ.μ.2530
Όροφος3
Τιμή ανά μήνα/τ.μ.2, $₽€ 29
Λειτουργικά έξοδα, $₽€ ανά τ.μ.2 -
Τιμή ανά μήνα, συμπεριλαμβανομένων των λειτουργικών εξόδων $ 15400 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Engeldamm 64b?
Offices at Engeldamm 64b are quoted at 241–313 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 1.358 € per month. 7 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Engeldamm 64b?
Engeldamm 64b currently lists 7 available offices from 56 to 530 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Engeldamm 64b located?
Engeldamm 64b is located at Engeldamm 64b, Berlin 10179. The building stands on Engeldamm 64b. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.