Potsdamer Straße 182-1Potsdamer Straße 182-2Potsdamer Straße 182-3previousnext

Potsdamer Straße 182

Potsdamer Straße 182, 10783 Berlin
Vă mulțumim!

Clădire de birouri «Potsdamer Straße 182»

Birouri: 10·Suprafață: 12–324 m2·Preț pe lună: 160–4 320 €

Ai nevoie de o ofertă pentru această clădire? Trimitem birourile disponibile, prețurile și condițiile în 24 de ore. Gratuit pentru chiriași, fără comision.
Primește o selecție

Metrou în apropiere

Kleistpark 7 min pe jos ,
Bülowstraße 8 min pe jos ,
Yorckstraße 10 min pe jos ,
Yorckstraße 10 min pe jos

Închiriere birouri

Suprafață, m2Etaj Preț pe lună/m2, $₽€ Cheltuieli de administrare, $₽€ pe lună/m2 Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare Cost parcare
12 4 13 - $ 160 ₽€ La cerere
24 4 13 - $ 320 ₽€ La cerere
36 4 13 - $ 480 ₽€ La cerere
48 4 13 - $ 640 ₽€ La cerere
64 4 13 - $ 853 ₽€ La cerere
72 4 13 - $ 960 ₽€ La cerere
90 4 13 - $ 1200 ₽€ La cerere
154 1 13 - $ 2053 ₽€ La cerere
213 2 13 - $ 2840 ₽€ La cerere
324 1 13 - $ 4320 ₽€ La cerere
Suprafață:
12 m2
Preț pe lună:
$ 160 ₽€
Suprafață, m212
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 160 ₽€
Suprafață:
24 m2
Preț pe lună:
$ 320 ₽€
Suprafață, m224
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 320 ₽€
Suprafață:
36 m2
Preț pe lună:
$ 480 ₽€
Suprafață, m236
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 480 ₽€
Suprafață:
48 m2
Preț pe lună:
$ 640 ₽€
Suprafață, m248
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 640 ₽€
Suprafață:
64 m2
Preț pe lună:
$ 853 ₽€
Suprafață, m264
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 853 ₽€
Suprafață:
72 m2
Preț pe lună:
$ 960 ₽€
Suprafață, m272
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 960 ₽€
Suprafață:
90 m2
Preț pe lună:
$ 1200 ₽€
Suprafață, m290
Etaj4
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 1200 ₽€
Suprafață:
154 m2
Preț pe lună:
$ 2053 ₽€
Suprafață, m2154
Etaj1
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2053 ₽€
Suprafață:
213 m2
Preț pe lună:
$ 2840 ₽€
Suprafață, m2213
Etaj2
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2840 ₽€
Suprafață:
324 m2
Preț pe lună:
$ 4320 ₽€
Suprafață, m2324
Etaj1
Preț pe lună/m2, $₽€ 13
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 4320 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Potsdamer Straße 182?
Offices at Potsdamer Straße 182 in Tempelhof-Schöneberg are quoted at 146 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 146 € per month. 10 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Potsdamer Straße 182?
Potsdamer Straße 182 currently lists 10 available offices from 12 to 324 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Potsdamer Straße 182 located?
Potsdamer Straße 182 is located at Potsdamer Straße 182, 10783 Berlin. The nearest metro station is Bülowstraße. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.