Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_1-1Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_2-2Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_3-3Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_4-4Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_5-5Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_6-6Rent office 03, Ground floor, Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram_7-7previousnext

Unitech Cyberpark

Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram, Gurgaon, 122001
Vă mulțumim!

Clădire de birouri «Unitech Cyberpark»

Birouri: 8·Suprafață: 1–176 m2·Preț pe lună: 80–6 400 $

Ai nevoie de o ofertă pentru această clădire? Trimitem birourile disponibile, prețurile și condițiile în 24 de ore. Gratuit pentru chiriași, fără comision.
Primește o selecție

Închiriere birouri

Suprafață, m2Etaj Preț pe lună/m2, $ Cheltuieli de administrare, $ pe lună/m2 Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare Cost parcare
1 4 80 inclus $ 80 La cerere
1 4 116 inclus $ 116 La cerere
5 4 36 inclus $ 181 La cerere
48 4 31 inclus $ 1520 La cerere
70 4 34 inclus $ 2429 La cerere
78 4 36 inclus $ 2850 La cerere
118 4 39 inclus $ 4689 La cerere
176 4 36 inclus $ 6400 La cerere
Suprafață:
1 m2
Preț pe lună:
$ 80
Suprafață, m21
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 80
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 80
Suprafață:
1 m2
Preț pe lună:
$ 116
Suprafață, m21
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 116
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 116
Suprafață:
5 m2
Preț pe lună:
$ 181
Suprafață, m25
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 36
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 181
Suprafață:
48 m2
Preț pe lună:
$ 1520
Suprafață, m248
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 31
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 1520
Suprafață:
70 m2
Preț pe lună:
$ 2429
Suprafață, m270
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 34
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2429
Suprafață:
78 m2
Preț pe lună:
$ 2850
Suprafață, m278
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 36
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2850
Suprafață:
118 m2
Preț pe lună:
$ 4689
Suprafață, m2118
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 39
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 4689
Suprafață:
176 m2
Preț pe lună:
$ 6400
Suprafață, m2176
Etaj4
Preț pe lună/m2, $ 36
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 6400

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Unitech Cyberpark?
Offices at Unitech Cyberpark are quoted at 36.411–45.700 ₹ per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 17.421 ₹ per month. 6 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Unitech Cyberpark?
Unitech Cyberpark currently lists 6 available offices from 5 to 176 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Unitech Cyberpark located?
Unitech Cyberpark is located at Tower B, Unitech Cyberpark, Sector 39, Harayana, Gurugram, Gurgaon, 122001. The building stands on Unitech Cyberpark. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.