Duntzfelts Alle 6

Duntzfelts Alle 6, Hellerup 2900
Vă mulțumim!

Clădire de birouri «Duntzfelts Alle 6»

Birouri: 10·Suprafață: 1–530 m2·Preț pe lună: 61–15 400 €

Ai nevoie de o ofertă pentru această clădire? Trimitem birourile disponibile, prețurile și condițiile în 24 de ore. Gratuit pentru chiriași, fără comision.
Primește o selecție

Închiriere birouri

Suprafață, m2Etaj Preț pe lună/m2, $ Cheltuieli de administrare, $ pe lună/m2 Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare Cost parcare
1 3 60 inclus $ 60 La cerere
1 3 88 inclus $ 88 La cerere
5 3 27 inclus $ 138 La cerere
56 3 27 inclus $ 1549 La cerere
118 3 22 inclus $ 2700 La cerere
162 3 28 inclus $ 4680 La cerere
228 3 27 inclus $ 6299 La cerere
320 3 27 inclus $ 8800 La cerere
410 3 29 inclus $ 12199 La cerere
530 3 29 inclus $ 15400 La cerere
Suprafață:
1 m2
Preț pe lună:
$ 60
Suprafață, m21
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 60
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 60
Suprafață:
1 m2
Preț pe lună:
$ 88
Suprafață, m21
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 88
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 88
Suprafață:
5 m2
Preț pe lună:
$ 138
Suprafață, m25
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 27
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 138
Suprafață:
56 m2
Preț pe lună:
$ 1549
Suprafață, m256
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 27
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 1549
Suprafață:
118 m2
Preț pe lună:
$ 2700
Suprafață, m2118
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 22
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2700
Suprafață:
162 m2
Preț pe lună:
$ 4680
Suprafață, m2162
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 28
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 4680
Suprafață:
228 m2
Preț pe lună:
$ 6299
Suprafață, m2228
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 27
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 6299
Suprafață:
320 m2
Preț pe lună:
$ 8800
Suprafață, m2320
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 27
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 8800
Suprafață:
410 m2
Preț pe lună:
$ 12199
Suprafață, m2410
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 29
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 12199
Suprafață:
530 m2
Preț pe lună:
$ 15400
Suprafață, m2530
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 29
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 inclus
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 15400

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Duntzfelts Alle 6?
Offices at Duntzfelts Alle 6 are quoted at 1.786–2.323 kr per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 900 kr per month. 8 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Duntzfelts Alle 6?
Duntzfelts Alle 6 currently lists 8 available offices from 5 to 530 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Duntzfelts Alle 6 located?
Duntzfelts Alle 6 is located at Duntzfelts Alle 6, Hellerup 2900. The building stands on Duntzfelts Alle 6. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.