Rent office Atealaan 34b_1-1Rent office Atealaan 34b_2-2Rent office Atealaan 34b_3-3Rent office Atealaan 34b_4-4Rent office Atealaan 34b_5-5Rent office Atealaan 34b_6-6Rent office Atealaan 34b_7-7Rent office Atealaan 34b_8-8Rent office Atealaan 34b_9-9Rent office Atealaan 34b_10-10previousnext

Atealaan 34b

Atealaan 34b, Herentals 2200
Hvala!

Poslovni center «Atealaan 34b»

Pisarn: 9·Površina: 1–122 m2·Cena na mesec: 53–2 900 €

Potrebujete ponudbo za to stavbo? Poslali vam bomo proste pisarne, cene in pogoje v 24 urah. Za najemnike brezplačno, brez provizije.
Prejmite izbor pisarn

Najem pisarn

Površina, m2Nadstropje Cena na mesec/m2, $ Obratovalni stroški, $ na mesec/m2 Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški Cena parkirnega mesta
1 5 77 vključeno $ 77 Na povpraševanje
1 5 53 vključeno $ 53 Na povpraševanje
5 5 24 vključeno $ 121 Na povpraševanje
8 5 16 vključeno $ 130 Na povpraševanje
15 5 26 vključeno $ 390 Na povpraševanje
30 5 21 vključeno $ 650 Na povpraševanje
75 5 24 vključeno $ 1850 Na povpraševanje
88 5 26 vključeno $ 2300 Na povpraševanje
122 5 23 vključeno $ 2899 Na povpraševanje
Površina:
1 m2
Cena na mesec:
$ 77
Površina, m21
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 77
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 77
Površina:
1 m2
Cena na mesec:
$ 53
Površina, m21
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 53
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 53
Površina:
5 m2
Cena na mesec:
$ 121
Površina, m25
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 24
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 121
Površina:
8 m2
Cena na mesec:
$ 130
Površina, m28
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 16
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 130
Površina:
15 m2
Cena na mesec:
$ 390
Površina, m215
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 26
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 390
Površina:
30 m2
Cena na mesec:
$ 650
Površina, m230
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 21
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 650
Površina:
75 m2
Cena na mesec:
$ 1850
Površina, m275
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 24
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 1850
Površina:
88 m2
Cena na mesec:
$ 2300
Površina, m288
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 26
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 2300
Površina:
122 m2
Cena na mesec:
$ 2899
Površina, m2122
Nadstropje5
Cena na mesec/m2, $ 23
Obratovalni stroški, $ za m2 vključeno
Cena na mesec, vključno z obratovalnimi stroški $ 2899

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Atealaan 34b?
Offices at Atealaan 34b are quoted at 170–273 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 105 € per month. 7 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Atealaan 34b?
Atealaan 34b currently lists 7 available offices from 5 to 122 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Atealaan 34b located?
Atealaan 34b is located at Atealaan 34b, Herentals 2200. The building stands on Atealaan 34b. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.