Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_1-1Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_2-2Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_3-3Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_4-4Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_5-5Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_6-6Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_7-7Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_8-8Rent office Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam_9-9previousnext

New No.4, West Avenue

Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam, Chennai 600024
Hvala vam!

Poslovni centar «New No.4, West Avenue»

Kancelarija: 8·Površina: 1–95 m2·Cena mesečno: 110–4 800 $

Treba vam ponuda za ovu zgradu? Poslaćemo slobodne kancelarije, cene i uslove u roku od 24 sata. Besplatno za zakupce, bez provizije.
Zatraži izbor kancelarija

Zakup kancelarija

Površina, m2Sprat Cena mesečno/m2, $ Operativni troškovi, $ mesečno/m2 Cena mesečno, uključujući operativne troškove Cena parkinga
1 5 160 uključeno $ 160 Na upit
1 5 110 uključeno $ 110 Na upit
5 5 50 uključeno $ 250 Na upit
17 5 48 uključeno $ 820 Na upit
32 5 48 uključeno $ 1550 Na upit
48 5 51 uključeno $ 2450 Na upit
64 5 50 uključeno $ 3200 Na upit
95 5 50 uključeno $ 4800 Na upit
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 160
Površina, m21
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 160
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 160
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 110
Površina, m21
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 110
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 110
Površina:
5 m2
Cena mesečno:
$ 250
Površina, m25
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 50
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 250
Površina:
17 m2
Cena mesečno:
$ 820
Površina, m217
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 48
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 820
Površina:
32 m2
Cena mesečno:
$ 1550
Površina, m232
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 48
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 1550
Površina:
48 m2
Cena mesečno:
$ 2450
Površina, m248
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 51
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 2450
Površina:
64 m2
Cena mesečno:
$ 3200
Površina, m264
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 50
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 3200
Površina:
95 m2
Cena mesečno:
$ 4800
Površina, m295
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 50
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 4800

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at New No.4, West Avenue?
Offices at New No.4, West Avenue are quoted at 55.411–58.635 ₹ per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 23.933 ₹ per month. 6 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at New No.4, West Avenue?
New No.4, West Avenue currently lists 6 available offices from 5 to 95 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is New No.4, West Avenue located?
New No.4, West Avenue is located at Old No.14, New No.4, West Avenue, Off Station View Road, Kodambakkam, Chennai 600024. The building stands on Old No.14. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.