Rent office Strandvejen 130_1-1Rent office Strandvejen 130, 2. E_1-2Rent office Strandvejen 130_2-3Rent office Strandvejen 130_3-4Rent office Strandvejen 130_4-5Rent office Strandvejen 130_5-6previousnext

Strandvejen 130

Strandvejen 130, Hellerup 2900
Hvala vam!

Poslovni centar «Strandvejen 130»

Kancelarija: 19·Površina: 1–115 m2·Cena mesečno: 88–6 300 €

Treba vam ponuda za ovu zgradu? Poslaćemo slobodne kancelarije, cene i uslove u roku od 24 sata. Besplatno za zakupce, bez provizije.
Zatraži izbor kancelarija

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Strandvejen 130?
Offices at Strandvejen 130 are quoted at 2.572–5.871 kr per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 1.297 kr per month. 15 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Strandvejen 130?
Strandvejen 130 currently lists 15 available offices from 5 to 115 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Strandvejen 130 located?
Strandvejen 130 is located at Strandvejen 130, Hellerup 2900. The building stands on Strandvejen 130. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.

Zakup kancelarija

Površina, m2Sprat Cena mesečno/m2, $ Operativni troškovi, $ mesečno/m2 Cena mesečno, uključujući operativne troškove Cena parkinga
1 3 87 uključeno $ 87 Na upit
1 3 127 uključeno $ 127 Na upit
1 5 175 uključeno $ 175 Na upit
1 5 120 uključeno $ 120 Na upit
5 3 39 uključeno $ 198 Na upit
5 5 54 uključeno $ 273 Na upit
7 3 32 uključeno $ 229 Na upit
12 5 61 uključeno $ 740 Na upit
30 5 75 uključeno $ 2250 Na upit
30 5 48 uključeno $ 1450 Na upit
38 3 34 uključeno $ 1300 Na upit
44 3 40 uključeno $ 1779 Na upit
55 3 39 uključeno $ 2149 Na upit
55 5 59 uključeno $ 3290 Na upit
74 3 42 uključeno $ 3150 Na upit
80 5 48 uključeno $ 3850 Na upit
84 3 43 uključeno $ 3619 Na upit
92 5 51 uključeno $ 4749 Na upit
115 5 54 uključeno $ 6299 Na upit
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 87
Površina, m21
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 87
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 87
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 127
Površina, m21
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 127
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 127
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 175
Površina, m21
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 175
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 175
Površina:
1 m2
Cena mesečno:
$ 120
Površina, m21
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 120
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 120
Površina:
5 m2
Cena mesečno:
$ 198
Površina, m25
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 39
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 198
Površina:
5 m2
Cena mesečno:
$ 273
Površina, m25
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 54
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 273
Površina:
7 m2
Cena mesečno:
$ 229
Površina, m27
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 32
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 229
Površina:
12 m2
Cena mesečno:
$ 740
Površina, m212
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 61
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 740
Površina:
30 m2
Cena mesečno:
$ 2250
Površina, m230
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 75
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 2250
Površina:
30 m2
Cena mesečno:
$ 1450
Površina, m230
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 48
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 1450
Površina:
38 m2
Cena mesečno:
$ 1300
Površina, m238
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 34
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 1300
Površina:
44 m2
Cena mesečno:
$ 1779
Površina, m244
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 40
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 1779
Površina:
55 m2
Cena mesečno:
$ 2149
Površina, m255
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 39
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 2149
Površina:
55 m2
Cena mesečno:
$ 3290
Površina, m255
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 59
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 3290
Površina:
74 m2
Cena mesečno:
$ 3150
Površina, m274
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 42
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 3150
Površina:
80 m2
Cena mesečno:
$ 3850
Površina, m280
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 48
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 3850
Površina:
84 m2
Cena mesečno:
$ 3619
Površina, m284
Sprat3
Cena mesečno/m2, $ 43
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 3619
Površina:
92 m2
Cena mesečno:
$ 4749
Površina, m292
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 51
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 4749
Površina:
115 m2
Cena mesečno:
$ 6299
Površina, m2115
Sprat5
Cena mesečno/m2, $ 54
Operativni troškovi, $ po m2 uključeno
Cena mesečno, uključujući operativne troškove $ 6299