office rent 1 boulevard victor-1office rent 1 boulevard victor-2office rent 1 boulevard victor-3office rent 1 boulevard victor-4office rent 1 boulevard victor-5previousnext

1 BOULEVARD VICTOR

1 BOULEVARD VICTOR, 75015 Paris
Дякуємо!

Бізнес-центр «1 BOULEVARD VICTOR»

Офісів: 8·Площа: 10–1 000 кв. м2·Ціна за місяць: 325–54 917 €

Потрібен розрахунок за цією будівлею? Надішлемо вільні офіси, ціни та умови протягом 24 годин. Для орендарів безкоштовно, без комісії.
Отримати добірку

Метро поруч

Balard 2 хв пішки

Оренда офісів

Площа, кв. м2Поверх Ціна за рік/кв. м2, $₽€ Експлуатаційні витрати, $₽€ за рік/кв. м2 Ціна за місяць Вартість паркомісця
10 2 390 - $ 325 ₽€ За запитом
21 2 390 - $ 682 ₽€ За запитом
38 2 390 - $ 1235 ₽€ За запитом
59 3 390 - $ 1917 ₽€ За запитом
89 4 390 - $ 2892 ₽€ За запитом
123 4 390 - $ 3997 ₽€ За запитом
329 2 405 60 $ 12770 ₽€ За запитом
1000 3 659 - $ 54916 ₽€ За запитом
Площа:
10 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 325 ₽€
Площа, кв. м210
Поверх2
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 325 ₽€
Площа:
21 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 682 ₽€
Площа, кв. м221
Поверх2
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 682 ₽€
Площа:
38 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 1235 ₽€
Площа, кв. м238
Поверх2
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 1235 ₽€
Площа:
59 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 1917 ₽€
Площа, кв. м259
Поверх3
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 1917 ₽€
Площа:
89 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 2892 ₽€
Площа, кв. м289
Поверх4
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 2892 ₽€
Площа:
123 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 3997 ₽€
Площа, кв. м2123
Поверх4
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 390
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 3997 ₽€
Площа:
329 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 11103 ₽€
Площа, кв. м2329
Поверх2
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 405
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 60
Ціна за місяць $ 12770 ₽€
Площа:
1000 кв. м2
Ціна за місяць:
$ 54916 ₽€
Площа, кв. м21000
Поверх3
Ціна за рік/кв. м2, $₽€ 659
Експлуатаційні витрати, $₽€ за кв. м2 -
Ціна за місяць $ 54916 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at 1 BOULEVARD VICTOR?
Offices at 1 BOULEVARD VICTOR in Paris 15ème arrondissement (75015) are quoted at 342–663 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 285 € per month. 8 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at 1 BOULEVARD VICTOR?
1 BOULEVARD VICTOR currently lists 8 available offices from 10 to 1 000 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is 1 BOULEVARD VICTOR located?
1 BOULEVARD VICTOR is located at 1 BOULEVARD VICTOR, 75015 Paris. The nearest metro station is Balard. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.