Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_11-1Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_1-2Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_2-3Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_3-4Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_4-5Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_5-6Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_6-7Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_7-8Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_8-9Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_9-10Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_10-11Rent office 19F, Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district_12-12previousnext

No.188, Minzu Road

Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district, Chongqing 400065
Kiitos!

Toimistokeskus «No.188, Minzu Road»

Toimistoa: 9·Pinta-ala: 5–114 m2·Hinta kuukaudessa: 61–3 400 $

Tarvitsetko tarjouksen tästä kiinteistöstä? Lähetämme vapaat toimistot, hinnat ja ehdot 24 tunnin kuluessa. Vuokralaisille maksutonta, ei välityspalkkiota.
Pyydä kohde-ehdotukset

Toimistotilan vuokraus

Pinta-ala, m2Kerros Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ Ylläpitokulut, ¥₽€ kuukaudessa/m2 Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut Pysäköinnin hinta
— 3 587 sisältyy ¥ 587 ₽€≈ $88 Kysy hintaa
— 3 401 sisältyy ¥ 401 ₽€≈ $60 Kysy hintaa
5 3 180 sisältyy ¥ 921 ₽€≈ $138 Kysy hintaa
12 3 147 sisältyy ¥ 1802 ₽€≈ $270 Kysy hintaa
17 3 200 sisältyy ¥ 3464 ₽€≈ $519 Kysy hintaa
48 3 147 sisältyy ¥ 7209 ₽€≈ $1 080 Kysy hintaa
58 3 174 sisältyy ¥ 10340 ₽€≈ $1 549 Kysy hintaa
96 3 187 sisältyy ¥ 18356 ₽€≈ $2 750 Kysy hintaa
114 3 194 sisältyy ¥ 22689 ₽€≈ $3 399 Kysy hintaa
Pinta-ala:
1 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 587 ₽€≈ $88
Pinta-ala, m21
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 587
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 587 ₽€≈ $88
Pinta-ala:
1 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 401 ₽€≈ $60
Pinta-ala, m21
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 401
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 401 ₽€≈ $60
Pinta-ala:
5 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 921 ₽€≈ $138
Pinta-ala, m25
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 180
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 921 ₽€≈ $138
Pinta-ala:
12 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 1802 ₽€≈ $270
Pinta-ala, m212
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 147
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 1802 ₽€≈ $270
Pinta-ala:
17 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 3464 ₽€≈ $519
Pinta-ala, m217
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 200
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 3464 ₽€≈ $519
Pinta-ala:
48 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 7209 ₽€≈ $1 080
Pinta-ala, m248
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 147
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 7209 ₽€≈ $1 080
Pinta-ala:
58 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 10340 ₽€≈ $1 549
Pinta-ala, m258
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 174
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 10340 ₽€≈ $1 549
Pinta-ala:
96 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 18356 ₽€≈ $2 750
Pinta-ala, m296
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 187
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 18356 ₽€≈ $2 750
Pinta-ala:
114 m2
Hinta kuukaudessa:
¥ 22689 ₽€≈ $3 399
Pinta-ala, m2114
Kerros3
Hinta kuukaudessa/m2, ¥₽€ 194
Ylläpitokulut, ¥₽€ / m2 sisältyy
Hinta kuukaudessa, sis. ylläpitokulut ¥ 22689 ₽€≈ $3 399

Usein kysytyt kysymykset

Paljonko toimiston vuokraaminen maksaa rakennuksessa No.188, Minzu Road?
Vuokrat rakennuksessa No.188, Minzu Road ovat 1 802–2 450 ¥ neliömetriltä vuodessa, ja talon pienin kuukausibudjetti on noin 924 ¥. Vapaita toimistoja nyt: 7. Lopullinen vuokra riippuu kerroksesta, sisustuksen tasosta ja vuokrasopimuksen pituudesta.
Minkä kokoisia toimistoja rakennuksessa No.188, Minzu Road on vapaana?
Vapaita toimistoja rakennuksessa No.188, Minzu Road: 7, kooltaan 5–114 m². Pienemmät tilat sopivat muutaman hengen tiimille, suurimmat kerrokset kokonaiselle osastolle. Jokainen tila näkyy tämän sivun taulukossa kerroksen, pinta-alan ja kuukausivuokran kanssa, ja esittely järjestetään ilman välityspalkkiota.
Missä rakennus No.188, Minzu Road sijaitsee?
Rakennus No.188, Minzu Road sijaitsee osoitteessa Chongqing World Financial Centre, No.188, Minzu Road, Yuzhong district, Chongqing 400065. Katu: No.188, Minzu Road,. Se on vakiintuneella toimistoalueella: pankit, kahvilat ja ravintolat ovat kävelymatkan päässä, ja tarkka sijainti näkyy tämän sivun kartalla.