Rent office Potsdamer Platz 10_1-1Rent office Potsdamer Platz 10_2-2Rent office Potsdamer Platz 10_3-3Rent office Potsdamer Platz 10_4-4Rent office Potsdamer Platz 10_5-5Rent office Potsdamer Platz 10_6-6Rent office Potsdamer Platz 10_7-7Rent office Potsdamer Platz 10_8-8previousnext

Potsdamer Platz 10

Potsdamer Platz 10, Berlin, 10785
Hvala vam!

Poslovni centar «Potsdamer Platz 10»

Ureda: 8·Površina: 12–243 m2·Cijena za mjesec: 450–9 113 €

Trebate ponudu za ovu zgradu? Poslat ćemo slobodne urede, cijene i uvjete u roku od 24 sata. Besplatno za najmoprimce, bez provizije.
Zatražite izbor ureda

Metro u blizini

Potsdamer Platz 1 min pješice ,
Potsdamer Platz 1 min pješice

Najam ureda

Površina, m2Kat Cijena za mjesec/m2, $₽€ Operativni troškovi, $₽€ mjesečno/m2 Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove Cijena parkinga
12 2 37 - $ 450 ₽€ Na upit
25 1 37 - $ 937 ₽€ Na upit
40 3 37 - $ 1500 ₽€ Na upit
64 3 37 - $ 2400 ₽€ Na upit
76 3 37 - $ 2850 ₽€ Na upit
128 3 37 - $ 4800 ₽€ Na upit
172 3 37 - $ 6450 ₽€ Na upit
243 1 37 - $ 9112 ₽€ Na upit
Površina:
12 m2
Cijena za mjesec:
$ 450 ₽€
Površina, m212
Kat2
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 450 ₽€
Površina:
25 m2
Cijena za mjesec:
$ 937 ₽€
Površina, m225
Kat1
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 937 ₽€
Površina:
40 m2
Cijena za mjesec:
$ 1500 ₽€
Površina, m240
Kat3
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 1500 ₽€
Površina:
64 m2
Cijena za mjesec:
$ 2400 ₽€
Površina, m264
Kat3
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 2400 ₽€
Površina:
76 m2
Cijena za mjesec:
$ 2850 ₽€
Površina, m276
Kat3
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 2850 ₽€
Površina:
128 m2
Cijena za mjesec:
$ 4800 ₽€
Površina, m2128
Kat3
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 4800 ₽€
Površina:
172 m2
Cijena za mjesec:
$ 6450 ₽€
Površina, m2172
Kat3
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 6450 ₽€
Površina:
243 m2
Cijena za mjesec:
$ 9112 ₽€
Površina, m2243
Kat1
Cijena za mjesec/m2, $₽€ 37
Operativni troškovi, $₽€ za m2 -
Cijena mjesečno, uključujući operativne troškove $ 9112 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Potsdamer Platz 10?
Offices at Potsdamer Platz 10 in Mitte are quoted at 394–450 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 450 € per month. 8 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Potsdamer Platz 10?
Potsdamer Platz 10 currently lists 8 available offices from 12 to 243 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Potsdamer Platz 10 located?
Potsdamer Platz 10 is located at Potsdamer Platz 10, Berlin, 10785. The nearest metro station is Potsdamer Platz. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.