Wheat Croft Rd

Wheat Croft Rd, Chennai 600034
Köszönöm!

Üzleti központ «Wheat Croft Rd»

Irodák: 8·Terület: 1–176 m2·Ár havi: 80–6 400 $

Ajánlat kell ehhez az épülethez? 24 órán belül elküldjük a szabad irodákat, árakat és feltételeket. Bérlőknek ingyenes, jutalék nélkül.
Ajánlatot kérek

Iroda bérlés

Terület, m2Padló Ár havi/m2, $₽€ Működési költség, $₽€ havonta/m2 Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket Parkolási költség
1 4 116 beleértve $ 116 ₽€ Kérésre
1 4 80 beleértve $ 80 ₽€ Kérésre
5 4 36 beleértve $ 181 ₽€ Kérésre
48 4 31 beleértve $ 1520 ₽€ Kérésre
70 4 34 beleértve $ 2430 ₽€ Kérésre
78 4 36 beleértve $ 2849 ₽€ Kérésre
118 4 39 beleértve $ 4690 ₽€ Kérésre
176 4 36 beleértve $ 6399 ₽€ Kérésre
Terület:
1 m2
Ár havi:
$ 116 ₽€
Terület, m21
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 116
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 116 ₽€
Terület:
1 m2
Ár havi:
$ 80 ₽€
Terület, m21
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 80
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 80 ₽€
Terület:
5 m2
Ár havi:
$ 181 ₽€
Terület, m25
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 36
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 181 ₽€
Terület:
48 m2
Ár havi:
$ 1520 ₽€
Terület, m248
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 31
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 1520 ₽€
Terület:
70 m2
Ár havi:
$ 2430 ₽€
Terület, m270
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 34
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 2430 ₽€
Terület:
78 m2
Ár havi:
$ 2849 ₽€
Terület, m278
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 36
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 2849 ₽€
Terület:
118 m2
Ár havi:
$ 4690 ₽€
Terület, m2118
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 39
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 4690 ₽€
Terület:
176 m2
Ár havi:
$ 6399 ₽€
Terület, m2176
Padló4
Ár havi/m2, $₽€ 36
Működési költség, $₽€ méterenként2 beleértve
Havi ár, beleértve az üzemeltetési költségeket $ 6399 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Wheat Croft Rd?
Offices at Wheat Croft Rd in Minden Chennai are quoted at 36 439–45 735 ₹ per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 17 435 ₹ per month. 6 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Wheat Croft Rd?
Wheat Croft Rd currently lists 6 available offices from 5 to 176 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Wheat Croft Rd located?
Wheat Croft Rd is located at Wheat Croft Rd, Chennai 600034. The building stands on Wheat Croft Rd. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.