Rent office Am Treptower Park 75_1-1Rent office Am Treptower Park 75_2-2Rent office Am Treptower Park 75_3-3Rent office Am Treptower Park 75_4-4Rent office Am Treptower Park 75_5-5Rent office Am Treptower Park 75_6-6Rent office Am Treptower Park 75_7-7Rent office Am Treptower Park 75_8-8Rent office Am Treptower Park 75_9-9Rent office Am Treptower Park 75_10-10previousnext

Am Treptower Park 75

Am Treptower Park 75, Berlin 12435
Vă mulțumim!

Clădire de birouri «Am Treptower Park 75»

Birouri: 7·Suprafață: 48–510 m2·Preț pe lună: 1 500–15 100 €

Ai nevoie de o ofertă pentru această clădire? Trimitem birourile disponibile, prețurile și condițiile în 24 de ore. Gratuit pentru chiriași, fără comision.
Primește o selecție

Închiriere birouri

Suprafață, m2Etaj Preț pe lună/m2, $ Cheltuieli de administrare, $ pe lună/m2 Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare Cost parcare
48 3 31 - $ 1500 La cerere
108 3 25 - $ 2750 La cerere
168 3 26 - $ 4450 La cerere
220 3 28 - $ 6190 La cerere
305 3 28 - $ 8670 La cerere
415 3 29 - $ 12139 La cerere
510 3 29 - $ 15100 La cerere
Suprafață:
48 m2
Preț pe lună:
$ 1500
Suprafață, m248
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 31
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 1500
Suprafață:
108 m2
Preț pe lună:
$ 2750
Suprafață, m2108
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 25
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2750
Suprafață:
168 m2
Preț pe lună:
$ 4450
Suprafață, m2168
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 26
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 4450
Suprafață:
220 m2
Preț pe lună:
$ 6190
Suprafață, m2220
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 28
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 6190
Suprafață:
305 m2
Preț pe lună:
$ 8670
Suprafață, m2305
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 28
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 8670
Suprafață:
415 m2
Preț pe lună:
$ 12139
Suprafață, m2415
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 29
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 12139
Suprafață:
510 m2
Preț pe lună:
$ 15100
Suprafață, m2510
Etaj3
Preț pe lună/m2, $ 29
Cheltuieli de administrare, $ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 15100

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Am Treptower Park 75?
Offices at Am Treptower Park 75 are quoted at 266–326 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 1.305 € per month. 7 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Am Treptower Park 75?
Am Treptower Park 75 currently lists 7 available offices from 48 to 510 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Am Treptower Park 75 located?
Am Treptower Park 75 is located at Am Treptower Park 75, Berlin 12435. The building stands on Am Treptower Park 75. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.