Kurfürstendamm 14-1Kurfürstendamm 14-2Kurfürstendamm 14-3previousnext

Kurfürstendamm 14

Kurfürstendamm 14, Berlin 10719
Vă mulțumim!

Clădire de birouri «Kurfürstendamm 14»

Birouri: 7·Suprafață: 52–524 m2·Preț pe lună: 1 400–15 200 €

Ai nevoie de o ofertă pentru această clădire? Trimitem birourile disponibile, prețurile și condițiile în 24 de ore. Gratuit pentru chiriași, fără comision.
Primește o selecție

Închiriere birouri

Suprafață, m2Etaj Preț pe lună/m2, $₽€ Cheltuieli de administrare, $₽€ pe lună/m2 Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare Cost parcare
52 3 26 - $ 1399 ₽€ La cerere
112 3 25 - $ 2900 ₽€ La cerere
164 3 27 - $ 4589 ₽€ La cerere
224 3 27 - $ 6199 ₽€ La cerere
310 3 28 - $ 8699 ₽€ La cerere
420 3 28 - $ 12149 ₽€ La cerere
524 3 29 - $ 15199 ₽€ La cerere
Suprafață:
52 m2
Preț pe lună:
$ 1399 ₽€
Suprafață, m252
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 26
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 1399 ₽€
Suprafață:
112 m2
Preț pe lună:
$ 2900 ₽€
Suprafață, m2112
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 25
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 2900 ₽€
Suprafață:
164 m2
Preț pe lună:
$ 4589 ₽€
Suprafață, m2164
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 27
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 4589 ₽€
Suprafață:
224 m2
Preț pe lună:
$ 6199 ₽€
Suprafață, m2224
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 27
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 6199 ₽€
Suprafață:
310 m2
Preț pe lună:
$ 8699 ₽€
Suprafață, m2310
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 28
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 8699 ₽€
Suprafață:
420 m2
Preț pe lună:
$ 12149 ₽€
Suprafață, m2420
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 28
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 12149 ₽€
Suprafață:
524 m2
Preț pe lună:
$ 15199 ₽€
Suprafață, m2524
Etaj3
Preț pe lună/m2, $₽€ 29
Cheltuieli de administrare, $₽€ pe m2 -
Preț pe lună, inclusiv cheltuielile de administrare $ 15199 ₽€

Frequently asked questions

How much does it cost to rent an office at Kurfürstendamm 14?
Offices at Kurfürstendamm 14 are quoted at 271–304 € per m² per year, and the smallest monthly budget in the building is about 1.221 € per month. 7 offices are available now, so the final rent depends on the floor, the fit-out and the length of the lease.
What office sizes are available at Kurfürstendamm 14?
Kurfürstendamm 14 currently lists 7 available offices from 52 to 524 m². Smaller lots suit a team of a few people, the largest floor plates fit a whole department. Every lot is shown with its floor, area and monthly rent in the table on this page, and a viewing is arranged without an agency fee.
Where is Kurfürstendamm 14 located?
Kurfürstendamm 14 is located at Kurfürstendamm 14, Berlin 10719. The building stands on Kurfürstendamm 14. The building sits inside an established office cluster, so banks, cafes and restaurants are within walking distance, and the exact position is shown on the map on this page.